Прокат відбійного молотоа ДНІПРО-М

Замовляй
в Прокат
  • Аренда Відбійний молоток ДНІПРО-М в telegram
  • Аренда Відбійний молоток ДНІПРО-М в вайбере

Артикул: 0001

Доба
300
Заставна вартість
2000
Орендувати в один клік

Вкажіть номер і менеджер перезвонить Вам!

Характеристики
Опис

ПРИЗНАЧЕННЯ
Відбійний молоток SH-220 AV – вибір професіоналів для демонтажу міцних матеріалів: фундаменту, монолітних конструкцій, каменю, асфальту.

ПРОДУКТИВНІСТЬ
Потужний двигун на 2200 Вт – вдале поєднання частоти та сили удару 65 Дж дає можливість руйнувати відбійним молотком 10 т бетону на день.

АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА
Технологія AVT зменшує інтенсивність вібрації відбійного молотка, завдяки чому інструментом комфортно виконувати великі об'єми робіт протягом десятигодинного робочого дня.

ЗБІЛЬШЕНИЙ РЕСУРС РОБОТИ
Металевий корпус редуктора сприяє кращому охолодженню двигуна та забезпечує стабільну і довготривалу роботу інструментом.

ЗБІЛЬШЕНА РОБОЧА ЗОНА
Довжина кабелю живлення – 4 м, що дозволяє користуватись інструментом без подовжувачів на відповідній відстані від мережі живлення. Кабель витримує несприятливі умови праці завдяки додатковому прогумованому покриттю.

РОЗПАКУЙТЕ ТА ПРАЦЮЙТЕ
В комплект разом з відбійним молотком входить все необхідне для початку роботи. Інструмент та деталі знаходяться у кейсі з ударостійкого пластику з коліщатами, що полегшує транспортування.

КОМФОРТНА РОБОТА
Внутрішня ширина ручки складає 172 мм, що дає можливість комфортно тримати інструмент двома руками одночасно. Додаткова ручка, яка може обертатись на 360 градусів дозволяє точно контролювати роботу відбійного молотка.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Разом зі спеціальним оснащенням відбійний молоток можна використовувати для трамбування грунту, щебеню, а також забивати в землю металеві стрижні.