Орендувати Віброплита Hyundai HPC 400W

Замовляй
в Прокат
  • Аренда Віброплита Hyundai HPC 400W в telegram
  • Аренда Віброплита Hyundai HPC 400W в вайбере

Артикул: 0003

Доба
300
Заставна вартість
3500
Орендувати в один клік

Вкажіть номер і менеджер перезвонить Вам!

Характеристики
Опис
Потужність
4800, Вт
Робоча глибина
30, см
Розмір підошви
420x520, мм
Частота удару (вібрації)
5000, уд/хв

Віброплита Hyundai HPC 400W це серйозний агрегат для трамбування не тільки сипучих матеріалів, а й з неоднорідною структурою і присутністю значного відсотка вологи. З ущільненням шару середньої товщини впорається за один прохід, в іншому випадку робота виконується поетапно.

Особливості Hyundai HPC 400W:

  • Бензиновий 4-тактний двигун

Мотор з потужністю 6,5 к.с. є витривалим і може застосовуватися при будь-яких погодних умовах. Конструктивні особливості знижують витрату пального, ніж дозволяють економити кошти власника. Рівень шуму теж знижений.

  • Висока частота вібрації

Модель характеризується ударною частотою 5000 уд/хв, за рахунок чого відбувається вплив на глибинне нашарування, тому за мінімальний відрізок часу вдається максимально щільно спресувати асфальт або щебінь. При цьому видаляються всі порожнини з повітрям і заповнюються оброблюваних речовиною.

  • Глибина ущільнення до 30 см

Пристрій спрощує утрамбовку товстого шару речовини, що прискорює проведення чорнової обробки перед фінішною

  • Відповідає всім Європейським стандартам

Підвищений рівень ККД і фільтрація зменшують викид токсичних речовин під час згоряння бензину, запобігаючи забрудненню зовнішнього середовища. Для людини агрегат теж повністю безпечний, адже оснащений усіма необхідними захисними елементами.

  • Бак для води

Наявність резервуара для водного ресурсу є частиною зрошувальної системи. Вона застосовується при укладанні асфальтованого покриття для змочування підошви, щоб трамбуемое засіб не прилипало до неї.

  • Вулканітовий килимок

Спеціальний чохол одягається на металеву пластину з метою пом'якшення тиску на бруківку або плитку. М'яка поверхня насадки не залишає слідів, вм'ятин, тріщин і сколів